Filmy

Szczupakowe jigowanie - przynęty i techniki

Celem wędkarskiej wyprawy Pawła i Grześka tym razem były łowiska szkierowe, które choć zazwyczaj są gościnne dla spinningistów, naszym bohaterom postawiły jednak twarde warunki. Długa zima sprawiła, że chętne do współpracy szczupaki tym razem jakoś nie kwapiły się do spontanicznych ataków i prowokowanie ich do brań stało się niezwykle trudne. Paweł i Grzesiek musieli zatem nieco pogłówkować i użyć swoich tajnych sposobów, aby spotkać się z zębatymi.

Dzięki temu uważny widz znajdzie w niniejszymi filmie wiele ciekawych technik, które świetnie sprawdzą się w naszych rodzimych wodach. Będą one przydatne zwłaszcza wtedy, kiedy zima będzie się przedłużać i początek sezonu szczupakowego przypadnie na okres zimnej wody. Aby sprowokować do brań ospałe ryby, Paweł i Grzesiek sięgnęli po wabiki w rozmiarze XL.

Flagowe przynęty firmy Dragon – największe hammery i specjalnie zbrojone jerky sprawiły, że w końcu udało się ożywić martwą wodę i wyprowadzić z trzcin „na spacer” nieaktywne dotąd mamuśki. Zapraszamy do szczupakowej krainy wielkich łowów, do zapoznania się z technikami i przynętami. Gwarantujemy niepowtarzalny klimat i wiele emocji.