Filmy

Morskie wilki

Hitra Cup to kilkunastoletnia tradycja. Pod koniec letniego sezonu odbywają się tu międzynarodowe zawody drużyn wędkarskich. Wystąpiliśmy w barwach LEMIGO TEAM. Tak naprawdę w tym roku udział w tych zawodach potraktowaliśmy jak rekonesans, bez napinki, a i tak będziecie mogli zobaczyć jak niewiele zabrakło nam do zajęcia miejsca „na pudle”.

Molwa, brosma, witlinek, czarniak, rdzawiec, karmazyn, morszczuk, dorsz – te ryby udało się złowić. Do pełnej reprezentacji punktowanych gatunków zabrakło halibuta, zębacza i żabnicy. Nic to! Złowimy je w edycji 2018!


Ale nie tylko atrakcje wędkarskie staraliśmy się uwiecznić w naszym materiale. Nasza ekipa nadłożyła kilkaset kilometrów przejechanych po górskich serpentynach, żeby pokazać Wam niezwykłe piękno krainy, w której transatlantyckie wycieczkowce cumują do nabrzeży położonych u stóp wysokich gór, gdzie trzeba uważać żeby nie przejechać trolla, a widok rozpościerający się za kolejnym zakrętem zapiera dech.
W naszych telefonach przybyło kilka numerów do nowych kumpli. Poznacie ich. Wspaniali ludzie żyjący i pracując w bazie na Hitrze, jak również „stali bywalcy” goszczący tam co roku. Na spotkanie z nimi już czekamy!