Paweł Mirecki - O mnie

Paweł Mirecki

Redaktor Naczelny miesięcznika „Wędkarski Świat", wcześniej założyciel i Redaktor Naczelny magazynu „Wędkarstwo moje hobby”.

Z zamiłowania publicysta wędkarski, za punkt honoru stawia sobie szerzenie rzetelnej wiedzy o naszym hobby i popularyzowanie jego mniej znanych a godnych uwagi form.

Doskonały spinningista, miłośnik łowienia wszystkich drapieżników ale przede wszystkim ryb łososiowatych w każdych warunkach – od pstrągów z małych strumieni, przez trocie i łososie w bystrych rzekach i z morskiego brzegu po pełnomorski trolling łososiowy.

Chętnie sięga po muchówkę i wędkę podlodową, a czasem także feeder.
Wędkarski obieżyświat, któremu nie straszne są ani rzeki łososiowe północnej Rosji czy Islandii, ani tropikalne wody mórz południowych.

W Polsce łowił już chyba wszędzie, a na pewno we wszystkich bardziej znanych łowiskach rzecznych i jeziorowych. Szef ekipy filmowej, reżyser i scenarzysta większości filmów spod znaku WMH. 

 

Kontakt
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.