Paweł Mirecki - O mnie

PAWEŁ MIRECKI: 
Redaktor Naczelny miesięcznika „Wędkarski Świat", wcześniej założyciel i Redaktor Naczelny magazynu „Wędkarstwo moje hobby”.
Z zamiłowania publicysta wędkarski, za punkt honoru stawia sobie szerzenie rzetelnej wiedzy o naszym hobby i popularyzowanie jego mniej znanych a godnych uwagi form.
Doskonały spinningista, miłośnik łowienia wszystkich drapieżników ale przede wszystkim ryb łososiowatych w każdych warunkach – od pstrągów z małych strumieni, przez trocie i łososie w bystrych rzekach i z morskiego brzegu po pełnomorski trolling łososiowy. Chętnie sięga po muchówkę i wędkę podlodową, a czasem także feeder. Wędkarski obieżyświat, któremu nie straszne są ani rzeki łososiowe północnej Rosji czy Islandii, ani tropikalne wody mórz południowych. W Polsce łowił już chyba wszędzie, a na pewno we wszystkich bardziej znanych łowiskach rzecznych i jeziorowych. Szef ekipy filmowej, reżyser i scenarzysta większości filmów spod znaku WMH. 

 

Kontakt
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.